Bóle podbrzusza i pleców od 2 miesięcy

Witam, od 2 miesiecy męczą mnie bóle podbrzusza i pleców. Od niedawna dodatkowo całego brzucha, prawie nic nie moge jesc bo po kazdym posilku mnie mdli i mam biegunki. Dostalam na to xifaxan, tribux i ipp, ale srednio pomaga. Usg brzucha i ukł. mocz. w normie, ginekologicznie wszystko ok, w morfologii obniżone neutrofile (2,02) i eozynofile (0,09). CRP w normie. W moczu brak bakterii, tylko lekki mocz (1.005). Badanie kalu "wykryto" tylko ziarna skrobi. Co mi dolega?

Witam. W przypadku takich objawów wskazana jest u Pani kolonoskopia - trzeba wyeliminować takie choroby jak celiakia czy choroby zapalne jelit (ta druga opcja mało prawdopodobna ze względu na niskie CRP ale objawy mogłyby na to też wskazywać)