Bóle podbrzusza i zawroty głowy u 11-latki

Witam Moją 11-letnią córkę boli cały brzuch w dole - ( od pępka w dół ) podejrzewa że to jest podbrzusze dodatkowo jest osłabiona i ma zawroty głowy . Co to może być proszę o odpowiedź .

Skargi na bóle brzucha wymagają bezwzględnie wyjaśnienia.dziecko musi być zbadane przez pediatrę ,który orzeknie czy potrzebna jest konsultacja chirurga,ewentualnie zaleci badania diagnostyczne.
Pozdrawiam ciepło