Bóle podbrzuszu, napady gorąca i zimna oraz wyciek z piersi

Dzień dobry! Mam problem boli mnie podbrzusze mam czeste bole glowy napady goraca i zimna a najgorsze ze z lewej piersi leci mi siarczysty plyn. Do tego mam zaparcia. Bałam sie ze to moze byc rak piersi ale jeden ze specjalistow stwierdzil ze nie po czym wyslal mnie do ginekologa. robilam test gdy mi sie spoznil okres 4 dni wyszedl negatywny potem nastapilo krwawieni. Co to moze byc ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Konieczna jest szersza diagnostyka.