Bóle poniżej pachy u mężczyzny

Witam Pania mam taki problem dosyc dlugo mam bul ponizej pachy ten bul jest dziwny pobolewa mnie a jak naciskam to jest tak jak bym mial siniaka nic nie wyczowam i przy tym pobolewa mnie z tylu lopatka co to morze byc ? mieszkam po za krajem to moze byc nerwica leczylem sie kiedys dziekuje bardzo bym prosil o odpowiedz na mejla bo niemam polskiej karty w uk slicznie dziekuje

Witam,

Proszę udać się do lekarza internisty, musi Pana zbadać lekarz, co do nerwicy, to jeśli czuje Pan, że mogą problemy powracać, to może warto skorzystać z pomocy psychologa?W UK pracują również polscy psycholodzy.