Bóle przy naciąganiu mięśni brzucha po operacji usuwania torbieli

Witam. Jak dlugo utrzymuje sie bol, przy naciaganiu miesni brzucha po operacji usuniecia torbieli. Ciecie nad spojeniem lonowym. Kiedy wroce do normalnego trybu zycia. ? Mam 18 lat i uwielbiam sport. Jestem tydzien po operacji, boli brzuch przy kaszlu, kichaniu i smianiu sie. Nie mam apetytu czy to po operacjí. ? Jestem szczupla, 162cm wzrostu a waze 46kg. Czasami jak mam cos zjesc to mam wrazenie, ze zaraz zwymintuje. Prosze o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ból i nudności nadal będą się utrzymywać pomimo wygojenia rany, należy skonsultować się z lekarzem.

Milena Lubowicz

Tydzień po operacji to jeszcze czas kiedy mogą występować dolegliwości. Może być Pani obolała przez kilka miesięcy, a powrót do pełnej aktywności może trwać nawet 2-3 miesiące.
Pozdrawiam