Bóle przy wprowadzeniu penisa do pochwy

Ja i moj partner przez dlugi czas piescilismy sie "recznie" oraz oralnie. Gdy zdecydowalsmy się na seks, nie udalo sie nam osiagnac penetracji. Probujemy juz rok! Jestem jego pierwsza partnerka, lecz niedoswiadczona. Spalam wczesniej z 1 mezczyzna i to zaledwie 2 razy. Mimo uzycia lubrykantu, udaje nam sie wprowadzic jedynie czubek penisa do pochwy. Raz tylko przez ten caly okres udalo nam sie kochac bez problemow, ale nigdy nie udalo sie tego powtorzyc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście powodem może być zbyt małe podniecenie z Pani strony a co za tym idzie nieodpowiednie nawilżenie ale należałoby także wykluczyć wady anatomiczne pochwy.