Bóle przy zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa

Witam mam 41 lat zmiany zwyrodnieniowe kregosłupa najbardziej dokuczaja mi kregi szyjne. Jest tam dyskopatia nie mogę ruszac głową na boki ani w górę i w dól mam wrazenie ,że coś mi się zablokowało w odcinku szyjnym. Bola mnie dłonie mam problem z utrzymaniem torby z zakupami i ciągły ból karku, głowy i ramienia. Rehabilitacja nie pomaga mimo kilku cyklów. Neurolog dość sceptycznie podchodzi do moich dolegliwości . Czy jest jakiś sposób by odzyskac sprawność ruchowa i zlikwidować ból?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Prawdopodobnie konieczny będzie zabieg operacyjny.

Witam!!!
Prosze Pania jezeli dolegliwosci bólowe trwaja dość długo i odczuwa Pani dolegliwosci które Pani opisuje - sugerowałbym wykonanie MRI (rezonans magnetyczny) kregosłupa szyjnego w celu zobrazowania "doleglwisci"
jezeli ma Pani problemy z uzyskaniem stosownego skierowania sugeruje udac sie do innego neurologa/ neurochirurga bądź ortopedy
Powodzenia