Bóle rąk i w zgięciu łokcia

Witam, czasami miewam ból w lewej oraz prawej ręce, dokładnie w zgięciu łokcia po wewnętrznej stronie. Odczuwam to tak jakby krew nie przepływała w tej ręce. Wtedy też wyczuwam zgrubienie w miejscu bólu. Nie wiem co to może być. Czy mogą to być problemy związane z krążeniem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Nie wydaje mi się, aby Pani dolegliwości były powodowane zaburzeniami krążenia. Może być to związane z jakimś urazem w okolicy dołu łokciowego, ewentualnie jakąś strukturą uciskająca sąsiednie struktury, np. nerwy, naczynia. Sugeruję konsultację ortopedyczną i wykonanie USG stawu łokciowego.