Bóle ręki i ból pod sercem a nerwica alkoholowa

Mam pytanie nie pije juz 4 miesciace a wczesniej moj lekarz rodziny powiedzial ze mam nerwice alkocholowa i teraz mam obiawy boli mnie lewa pol reki czasami pod serecm co mam robisz prosze odpisanie mi w meli mij prosze o rade

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza