Bóle serca 2 tygodnie po kraniatomii

witam serdecznie, jestem 2 tygodnie po kraniatomi, dzięki wspanaiałemu fachowi lekarzom ze szpitala wojskowego w Krakowie dochodzę do formy od 4 dni jestem w domu i zastanawiam się czy nie powinienem jeszcze mieć zastrzyków przeciwzakrzepowych-ostatnio czuję bóle w sercu z czym nigdy nie miałem do czynienia mam 32 lata

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Decyzję o włączeniu leczenia przeciwkrzepliwego powinien podjąć lekarz prowadzący. Jeśli występuje u Pana niepokojący ból - należy skontaktować się pilnie z lekarzem, który Panem się opiekował.

Aleksander Ropielewski

Nie znam dokładnego przebiegu choroby/urazu i Pana dotychczasowej historii choroby, ale jeżeli nie ma Pan wskazań do dłuższego stosowania leczenia przeciwkrzepliwego to okres 2 tygodni jest wystarczający dla profilaktyki okołozabiegowej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski