Bóle stawów nadgarstków i kolan oraz wypadanie włosów

Witam. Mam 31 lat. Od tygodnia bolą mnie stawy nadgarstków i kolan, mam obrzęknięte dłonie. Zrobiłam podstawowe badania: morfologię,OB, glukozę, cholesterol, CRP, RF, kreatyninę... i wszystkie są ok tylko kreatynina jest nieco podwyższona, zasugerowano mi zrobienie badania moczu... nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale wypadają mi włosy... bardzo proszę o jakąś wskazówkę, pozdrawiam Agnieszka

Podwyższony poziom kreantyniny sugeuje niewydolnosc nerek . Nie wiem o ile wynik jest przekroczony ,ale na pewno wymaga dalszej diagnostyki.