Bóle stawów u 17-latka

Syn narzeka, że co jakiś czas bolą go stawy, czy to możliwe w tak mlodym wieku (17 l)? Do jakiego lekarza sie udac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Nie jest to wykluczone. Warto także rozważyć czy aby bóle w stawach nie wynikają z powikłań boreliozy bądź zakażenia paciorkowcem.