Bóle stóp z płaskostopiem i platfusem

Mam 21 LAT . Kilka lat temu lekarz powiedział mi , że mam plaskostopie i platfusa .Zlecił mi kilka cwiczen , ktore z lenistwa olałam .Teraz stopy są w strasznym stanie i bardzo mnie bolą od dłuzszego chodzenia . Czy jest jakas szansa zebym zahamowała rozwoj lub w ogole sie pozbyła . Jakas operacja ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy oraz zastosować obuwie korekcyjne.