Bóle w dole brzucha po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam pytanie odstawilam tabletki antykoncepcyjne i dokonczylam opakowanie tych tabletek,minelo 3 tygodnie jak nie biore i odczuwam od tej pory w dole bole brzucha bol. Czy moze to sa skutki wlasnie tego?Prosze o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Nie można wykluczyć wahań hormonalnych. Wskazane jest wykonanie usg.