Bóle w klatce piersiowej a nerwica lękowa

Mam 19 lat.Mam nerwi. lękowa od pol roku , samemu udalo mi sie zniwelowac jej objawy.Aktualnie najbardziej niepokoja mnie bole w klatce. Mialem robione EKG ,holtera,probe wys(gram w pilke zawodowo),echo i nie wyszlo nic.Ostatnio kiedy sie schylilem poczulem ostre uklucie w okolicy serca a kiedy dotknalem tego miejsca to bylo ono bolesne. Podczas treningow nie czuje tego bolu.Wystepuje w roznych momentach.Ciagle mam obawy ze to serce, gdy wyniki mowia co innego. Mialem robione wiele innych badan

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza