Bóle w klatce piersiowej a niedomykalność zastawki dwudzielnej

Witam mam 43 lat od jakiegoś czasu boli mnie klatka piersiowa dokładnie ból jest umiejscowiony nad lewą piersią, występuje nagle trwający około pięciu minut dwa,trzy razy dziennie.Zdiagnozowano u mnie niedomykalność zastawki dwudzielnej,ciśnienie mam prawidłowe puls od 95 z wyż.Z góry dziękuję za odpowiedź

. niedomykalnosc zastawki mitralnej ma rózne stopnie zaawansowania . Z tego co pani pisze wystepuje tzw. tachykardia , czyli przysieszony rytm serca. Prosze skonsultowac sie ze swoim lekarzem prowadzacym , taki bol nie musi miec przyczyny kardiologicznej , mzoe to byc nerwoból ,ale trudno to powiedzieć jednozancznie on-ilne