Bóle w klatce piersiowej i drganie powieki

Od dłuższego czasu mam bóle w klatce piersiowej, do tego drga mi powieka i mam co jakoś czas poczucie ze zaraz stanie się coś złego. łykam asparginian extra ale nic nie daje, neurolog zlecił jedynie rtg klatki piersiowej na którym wyszło ze mam jedynie krzywy kręgosłup, gdzie szukać pomocy?

Witam. Proponuje wykonanie podstawowych badań krwi jak morfologia, sód, potas, wapń i TSH oraz badanie EKG. Może pani zacząć przyjmować preparat mleczanu lub cytrynianu magnezu z wit. B6.