Bóle w klatce piersiowej i ostre bóle pomiędzy łopatkami

mezczyzna 37 lat od ponad roku mam bole w klatce piersiowej badanie ekg kilka razy nic niewykazaly ele nie wierzylem zrobilem ekg wysilkowe wyszlo prawidlowo. mam ostre bole miedzy lopatkami promieniujace do lewej reki.czy to moze byc od kregoslupa. boli mnie tez kark i glowa od potylicy do czola.co to moze byc? dalej sie martwie ze to serce i ze mnie zle zdiagnozowali. mam lekkie nadcisnienie ale lecze i cisnienie utrzymuje sie w normie.

Tak, moga byc to dolegliwosci pochodzace od kregoslupa,ale warto wszytskie objawy i dotychczs wykonane badania przeanalizowac z lekarzem prowadzacym