Bóle w klatce piersiowej i szybkie bicie serca przy nerwicy

Witam. Od tygodnia mam bole w klatce piersiowej i ciagle szybko bije mi serce. Mam nerwice i lecze ja u psychologa ale boje sie o te bole :-( Prosze o pomoc.

Witam Panią, oczywiście mogą to być dolegliwości na tle nerwowym, tym niemniej bardzo proszę zgłosić się do lekarza, zrobić EKG, badać ciśnienie i obserwować, kiedy dolegliwości się nasilają. Jeśli wyniki będą prawidłowe, proszę zgłosić się do psychiatry i kontynuować psychoterapię (chociaż napisała Pani o leczeniu się u psychologa, ale nie wiem dokładnie, czy jest to leczenie u psychologa - psychoterapeuty, czyli w formie psychoterapii, czy też tylko konsultacje psychologiczne, poradnictwo?).

Tego typu objawy są częste w zaburzeniach lękowych (czyli nerwicy).
Po pierwsze, należy je zgłosić leczącemu Panią psychologowi. Po drugie, warto skonsultować się z psychiatrą, być może czasowo włączy leczenie farmakologiczne. Po trzecie, lekarz zdecyduje, jakie badania medyczne mogą się przydać, by wykluczyć inne choroby.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/