Bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca i uczucie dławienia a nerwica
Witam, Od klilku miesięcy odczuwam dziwne bóle w klatce piersiowej. Zrobiłam badania: ekg, rtg kręgosłupa szyjnego, Holter ekg, morfologia, tsh, ft3, ft4, ck, ckmb, troponina., Wszystko w normie! W zaleceniach mam brać magnez i wszystko przejdzie. Tak też robię i dyskomfort przechodzi na miesiąc i wszystkie dolegliwości wracają. Odczuwam też kołatanie serca i uczucie dławienia w gardle. Lekarze mówią o nerwicy. Co robić? Mam 35 lat.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?
Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.
Dzień dobry,
Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Tow. Psychiatrycznego, wg miejscowości.
odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza