Bóle w klatce piersiowej między piersiami i z tyłu

mam refluks ale ostanio bardzo boli mnie miedzy piersiami a jedno cześnie w tym samym miejscu z tyłu pleców odczuwam ból przechodzący w pieczenie również odczuwam pieczenie kości piszczelowiej prawej nogi

Małgorzata Panek

Konieczne jest wykluczenie rozwarstwienia aorty.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, a w przypadku silnych dolegliwości bólowych w klatce piersiowej zgłosić się niezwłocznie do szpitala.
Pozdrawiam