Bóle w klatce piersiowej przy tężyczce

mam tężyczkę jawną boli mnie w klatce piersiowej praktycznie cały czas czasem czuję jakby mi coś po płucach ściekało miałem robioną spirometrię wyszła dobrze lecz boję się że cierpię na jakąś poważną chorobę często gdy zasypiam tracę oddech czuje się wtedy jak bym umierał , zrywam się wtedy na równe nogi i próbuje złapać oddech przy okazji mam białe światło przed oczami zabużanie widzenia niezle juz nastraszyłem brata przez takie napady po woli tracę głowę nie wiem co robić pomocy

Witam. Po pierwsze tężyczka (jeśli takie jest rozpoznanie ostateczne) jest przeważnie związana z jakąś konkretną patologią I tutaj również szukałbym przyczyny dolegliwości kardiologicznych (hipokalcemia?) proszę udać się do lekarza który zdiagnozował tężycżkę