Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, senność, skoki ciśnienia i odruchy wymiotne u 19-latka

Witam. Mam 19 lat. Od okolo 4 miesiecy mam co jakis czas bole w klatce piersiowej ( kłujące a raz piekące), zawroty głowy, senność, skoki ciśnienia (do 140/90), odruchy wymiotne i bole brzucha. Podczas wizyt u lekarza rodzinnego lekarz stwierdza ze nic mi nie jest i są to tylko nerwobole. W kwietniu zmarł mój ojciec za zawał ( nagle nigdy nie chorował na serc) i od wtedy zaczeły się u mnie te problemy. Niekiedy jest dobrze a niekiedy objawy sie nasilaja. Moje pytanie brzmi co to może być ?

Milena Lubowicz

Myślę, że w opisanym przypadku należy wykonać podstawowe badania takie jak: morfologię, TSH, jonogram oraz EKG. Gdyby wyniki były prawidłowe proponuje rozważyć konsultacje psychologiczną.
Pozdrawiam