Bóle w lędźwiach przy intensywnym wysiłku

Witam. Od pół roku wzmagam się z bólem w ledzwiach przy intensywnym wysiłku. Robiłem prześwietlenie kręgosłupa i wszystko jest ok, natomiast mam odczucie spiętego lewego odcinka lędźwiowego przez co ograniczone mam ruchy. Dodam, ze trenuje boks i nie mam pojęcia jak mogę wyleczyć ten problem. Pojawił się on od wakacyjnego obozu sportowego, a mianowicie przez skakanie przez plotki. Co robić ?

Witam
wydaje mi sie iz badaniem które powinno dać odpowiedź co jest istotą Pańskiego problemu jest wykonanie NMR odcinka lędźwiowego kręgosłupa.Jednoznacznie wyjaśni czy problem leży w kręgosłupie czy poza nim.Jeżeli NMR kręgosłupa wyjdzie bez zmian proponuję usg odcinka lędźwiowego