Bóle w nadbrzuszu i bóle pleców

Witam Od trzech mc boli mnie w nadbrzuszu na środku jakby w mostku oraz silnie plecy kregosłup jakby na wylot. Moja lekarka stwierdzila po usg ,że mam troche zaostrzona trzustke i żołądek i wypisała leki , po których juz jestlepiej w wynikach. Natomiast ból jest dalej okropny. Wyniki lipazy,CRP , OB i inne są dobre. Niewiem skąd ten silny ból zwłaszcza w plecach.Lekarz też nie wie co może byc przyczyną aż tak silnego bólu. Proszę o jakąkolwiek porade do kogo może sie udać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.