Bóle w nogach a niedoczynność przysadki mózgowej

Mam 24 lata,leczę na niedoczynność przysadki mózgowej,biorę leki hormonalne.Ostatnimi czasy coraz gorzej z moimi nogami,najbardziej z lewą. między stopą a łydką odczuwam silne kłucie w obrębie kostki podczas chodzenia Nie mam żadnego urazu gdyż kostką ruszam,lekarz rodzinny stwierdził naciągnięte ścięgno,wieczór kostka jest mocno spuchnięta. Po przejściu krótkiego odcinka do sklepu dostaję skurczu łydek,zatrzymuję się ból ustaje.Po obu stronach łydek narosły mi obrzęki(kulki) Co to oznacza?ANIA

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przychyliłbym się do rozpoznania lekarza rodzinnego. To często występująca nieprawidłowość, która może wyniknąć nawet z nieodpowiedniego ustawienia stopy podczas chodzenia. Dolegliwości mogą utrzymywać się do 10 dni. Polecam okłady z Altacetu.