Bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa u 55-latki

Od tygodnia mam bóle w odcinku lędzwiowym kręgosłupa przez biodro do stopy. Byłam u lekarza ale ten mówił że mam wezwać sobie karetkę i iść do szpitala. Zapisał mi tylko leki przeciwbólowe które nie pomagają wcale. Podniosłam rower i się z nim obróciłam i wtedy zabolało. W dzień to siadam, leżę, troch chodzę i tak na przemian. najgorzej jest w nocy, od tygodnia z bólu nie śpię. jak się położę zaczyna potwornie boleć. Ani na miękkim ani na twardym nie daję rady. Jak sobie pomóc - poradzcie

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę udać się do innego lekarza, który w sposób odpowiedni zajmie się Pani problemem lub skieruje Panią do specjalisty.