Zapytaj lekarza

7 3 6 , 0 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle w okolicach podbrzusza i moszny

Witam, Od pewnego czasu pojawiło się u mnie trudne do opisania uczucie w okolicach podbrzusza i moszny. Nie jest to ból, bardziej niekomfortowe uczucie. Objawia się to dodatkowo problemami ze wzwodem ( zaniknął również poranny wzwód ) i ochotą na seks. Pierwsze badanie przez urologa wykazało brak problemów z prostatą ( 27 lat,40x31,6 mm)lekarz nie skupił się na bólu, lecz na problemie seksualnym i przepisał lek viagropodobny, którego nie chcę brać. Co robić? ( czekam na posiew moczu i nasienia)
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Należy wykonać diagnostykę odc L-S kręgosłupa, a leki zalecone przez urologa zgodnie z jego zaleceniami użyć ponieważ ma to również wartość diagnostyczną

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy