Bóle w okolicach prawego podżebrza od trzech tygodni
Witam. Od 3 tyg. Mam bóle w okolicach prawego podzebra,boli mnie gdy biorę głębsze oddechy,gdy się śmieje,jak chodzę ,mam problemy z spaniem na boku. Bol jest klujacy promieniuje do łopatki po prawej stronie i raz jest słaby a raz bardzo nasilajacy się,ze nie mogę czasem wstać z łóżka. Byłam ostatnio na usg i nic nie wykazało. A ja chodzę i się mecze tylko.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Dolegliwości zgłaszane przez Panią mogą mieć podłoże nerwowo-mięśniowe. Dodatkowo należy wykluczyć choroby wątroby i wykonać niektóre badania laboratoryjne. Proponuję konsultację u internisty, który podejmie decyzje o ewentualnych badaniach lub leczeniu.
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii wątroby, pęcherzyka żółciowego, jelit, schorzeń infekcyjnych (np. półpasiec) jak też mogą być to nerwobóle. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.