Bóle w okolicy bioder, kolan, pachwin i pośladków

Witam. Jestem osobą, która mało chodzi, najczęściej przemieszczam się samochodem. Mój stan zdrowia pogorszył około 15 sierpnia, kiedy będąc w Warszawie długie trasy pokonywałam pieszo. Obiawy, które mnie niepokoją: - bóle w okolicach bioder, kolan, pachwin, pośladków, - nie mogę siedzieć i wchodzić po schodach; _ po dłuższym siedzeniu mam problemy ze wstawaniem z krzesła; - w nocy- każdy obrót z boku na bok wiąże się z potwornym bólem bioder, kolan, a nawet karku(sztywny kark)

Milena Lubowicz

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pani oceni czy konieczna jest konsultacja specjalistyczna np. reumatologiczna.
Pozdrawiam