Bóle w okolicy pasa i nudności

Witam , od wielu lat miewam bóle w okolicy pasa jakby ktoś go zaciskał, ostatnio te bóle są bardzo częste, silne i budzą mnie codziennie rano, miewam też nudności, dodam , iż nie mam woreczka żółciowego i ma stłuszczoną i powiększną wątrobę, mimo diety ,lków i ziół od czuwam pogorszenie i nie wiem już czy to wątroba czy inny organ... proszę o jakąś wskazówkę. pozdrawiam Edyta

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy mogą być spowodowane chorobą wątroby, chorobą trzustki i inne. Wymagana jest konsultacja u lekarza internisty, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.