Bóle w okolicy przedramienia po zabiegu artroskopii barku

Witam jestem 2 tyg po zabiegu artroskopi barku(bursektomia+kaletka maziowa)wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że po 2 dniach od zabiegu pojawił się ból w okolicy przedramienia (od łokcia do nadgarstka) ból występuje tylko przy prostowaniu dłoni(ból jest ostry i promieniujacy , uczucie jakby brakowało z 2cm ścięgna lub żyły) zrobiłem USG z które było prawidlowe, więc ani ja ani moj lekarz nie mamy pojecia co to moze być. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia korekcyjne.