Bóle w okolicy serca, osłabienie i zaburzenia równowagi u 41-letniego mężczyzny

Bóle w okolicy serca, osłabienie i zaburzenia równowagi JESTEM MĘŻCZYZNĄ MAM 41 LAT GASTROSKOPII NIE BYŁO,MAM ZABIEGI REHABILITACYJNE , RTG WYKAZAŁO NIEWIELKIE ZWĘŻENIE PRZESTRZENI M-C4-C6. ZAOSTRZENIE KRAWĘDZI TRZONÓW.KANAŁ DLA T.KRĘGOWEJ KRĘGU C1 POZA TYM KRĘGOSŁUP SZYJNY RTG.BEZ ZMIAN SYTUACJA TRWA JUŻ OD ROKU EKG W TYM CZASIE BYŁO ROBIONE JUŻ 3 RAZY I MOJA PANI DOKTOR TWIERDZI ŻE WSZYSTKO W NORMIE A MAM PRZYPADKI ZAWAŁÓW W RODZINIE ZAPISANY JESTEM DO KARDIOLOGA ALE TERMINY KOSZMARNE.
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proponuje zgłosić się na sor najbliższego szpitala. Może to nieco przyśpieszyć diagnostyke. Z pewnością konieczne są dodatkowe badania w tym ekg.