Bóle w pachwinach, swędzenie nóg

Witam Od kilku miesięcy mam ból w pachwinach,towarzyszy temu uczucie zmęczonych nóg,często bolących jak zakwasy,dziwny ból pod kolanami,jakby swędzenie,ciągłe napięcie mięśni,pojawił się do tego ból w rękach w okolicy łokci ten jest typowy jak zakwasy,nie mam pojęcia czy to ma związek ale od jakiegoś roku bardzo wrażliwe gardło,okropny ból przy najmniejszym przeziębieniu,czasami do utraty głosu i nie nie pomagają,żadne leki z apteki,ciężko to wszystko wytłumaczyć tym bardziej,że jestem w u.k.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności polecałbym wykonanie podstawowych badań krwi i konsultację z lekarzem rodzinnym.