Bóle w pachwinie u 32-latka

witam . gram w pilke i od dluzszego czasu mam ogromne bole w pachwinie , na poczatku czasem po meczu. teraz bez przerwy. niemoge robic wiekszych krokow, ciezko mi zakladac spodnie. po 10 min grania niemoge chodzic. co mam robic? mieszkam w uk a tu ciezko znalesc lekarza

Witam. Najprawdopodobniej doszło do naciągnięcia, bądź naderwaniaścięgna któregoś z mięśni. Jeśli nie może Pan udać się do lekarza proszę zawiesić treningi przynajmniej na 2-3 tygodnie