Bóle w plecach po jedzeniu
Od dluzszego czasu mam problemy z ukl pokarmowym glownie bole w plecach po jedzeniu.Lekarz po podejrzewa nadciagniecie krezki jelitowej czy nie jako problemy z ta krezka.Moje pytanie czym moze objawiac sie takie nadciagniecie ?co to jest w ogole ta krezka?i jak mozna to zbadac?za pomoca TK brzucha czy sie myle?Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Krezka jelita jest to błona/więzadło utrzymująca jelito. Jej nadciągnięcie wiąże się z bólami ewentualnym niedokrwieniem.