Bóle w plecach po lewej stronie na dole u 20-latka

Witam mam 20 lat od pewnego czasu odczuwam ból w plecach po lewej stronie na dole ból promieniuje nawet z przodu brzucha i do nóg jak siedzę to odczuwam pieczenie pośladków i nog. Odczuwam też świąd odbytu i pieczenie też mokry odbyt byłem u proktologa i stwierdził że nic nie widzi i zlecił mi badanie endoskopowe i dał czopki. Teraz czekam na wizytę ale odczuwam ten ból w plecach i zastanawiam się czy to może być od tego kręgosłupa dodam że jak miałem 17 lat miałem RTG kręgosłupa i wyszło że mam skrzywienie w odcinku lędźwiowym fizjologiczna lordoza zniesiona discopatia L5-S1 i lekarz rodzinny skierował mnie do neurologa a on stwierdził że nie zgadza się z RTG i na tym się zakończyło. Wtedy te bóle nie były takie a teraz zaczyna to się robić co dziennie. Poproszę o pomoc do jakiego lekarza mam się udać. Dodam jeszcze że w młodości tak 16-18 lat miałem też problemy z jądrami że cofały mi się i po jakimś czasie powracały też mam takie dolegliwości teraz ale nie tak często jak kiedyś proszę o pomoc gdzie mam się udać. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie sie z urologiem w pierwszej kolejności. Pozdrawiam.