Bóle w plecach promieniujące na żebra i kończyny
Ja miałam echo serca robione było ok ekg ok krew w porządku prześwietlenie ok klatki piersiowej rtg kręgosłupa ok ale nie wiem skąd biorą się te bóle i zawroty głowy naj gorzej jak się scHyle to czuje ból w plecach i jak ktoś naciska mi na plecy to boli odcinek piersiowy ale przy ucisku ból promieniuje na zebra nogę i strasznie boli. Czy to rak kręgosłupa

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie ponieważ mam a mało danych klinicznych. Objawy sugerują schorzenie kręgoslupa lub dolegliwości ze strony nerwów rdzeniowych dlatego sugeruję kontakt z ortopedą lub neurologiem.