Bóle w podbrzuszu po oddawaniu moczu

Witam, Dzis rano po pierwszym oddaniu moczu zaczal sie u mnie straszny bol w podbrzuszu. Byl tak silny i ostry, ze az plakalam. Bol rowniez promieniowal na odbyt. Po dwoch nurofenach i przylozeniu goracej butli bol powoli ustal. Pozniej juz tylko bolalo z prawej strony brzucha przy glebokim wdechu (przy kosci miedniczej). Rowniez wydawalo mi sie, ze bol sie podegowal kiedy czulam potrzebe popuszczenia gazow. Od 6 miesiecy jestem na furolinie i jestem 2 dni przed miesiaczka. Prosze pomocy!

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Prawdopodobną przyczyną może być zbliżający się okres lub skurcz w obrębie jelit. Proponuję skonsultować się z lekarzem POZ jeśli nie dojdzie do poprawy w ciągu kilku dni po stosowaniu leków rozkurczowych. W przypadku wystąpienia nagłych objawów wskazana jest pilna konsultacja lekarska.