Bóle w podbrzuszu promieniujące do pleców, czasami aż pod żebra i do pachwiny
przez około 3 tyg miałam bóle w podbrzuszu promieniujące do pleców czasami aż pod żebra i do pachwiny. Lekarz zlecił mi badanie kału na fob i ogólne badanie moczu .Kał wyszedł dodatni ale i w moczu było krwinek czerwonych 4.1 .zrobiłam usg brzucha jest dobre badanie odbytu palcem u hyrurga jest dobrze morfologia, żelazo.kreatyna i wątrobowe w normie . teraz powtórzyłam w domu test na fob dwókrotnie jest ujemny i raz powtórzyłam w laboratorium też wyszedł ujemny nie mam żadnych innych objawów

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Objawy bardziej wskazują na kamicę nerkową. Sugeruję ponowne wykonanie badania ogólnego moczu - wyniki proszę skonsultować z internistą.