Bóle w podbrzuszu promieniujące do pleców, czasami aż pod żebra i do pachwiny

przez około 3 tyg miałam bóle w podbrzuszu promieniujące do pleców czasami aż pod żebra i do pachwiny. Lekarz zlecił mi badanie kału na fob i ogólne badanie moczu .Kał wyszedł dodatni ale i w moczu było krwinek czerwonych 4.1 .zrobiłam usg brzucha jest dobre badanie odbytu palcem u hyrurga jest dobrze morfologia, żelazo.kreatyna i wątrobowe w normie . teraz powtórzyłam w domu test na fob dwókrotnie jest ujemny i raz powtórzyłam w laboratorium też wyszedł ujemny nie mam żadnych innych objawów

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy bardziej wskazują na kamicę nerkową. Sugeruję ponowne wykonanie badania ogólnego moczu - wyniki proszę skonsultować z internistą.