Bóle w prawym biodrze i kłucia w okolicy jajnika

Dzień dobry. Mam 24 lata. Od miesiąca pojawiają się u mnie bóle w prawym biodrze, czasem kłucia. Do tego kłucia w okolicy jajnika. Ból pojawia się też z tyłu na wysokości biodra. Czasami bolą mnie też kolana. Nie są to mocne bóle, ale niepokoją mnie, bo nie wiem czego dotyczą. Zwłaszcza to kłucie w okolicy jajnika. Co to jest? Czy bóle mogą wiązać się z nerwami? Mam przyśpieszone bicie serca na tle nerwowym, bo badania nic nie wykazały, a kłucia i bóle zbiegły się w czasie z objawami nerwowymi.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W sytuacji występowania bólu należy wykluczyć jego podłoże organiczne. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, który po zbadania określi, co może być przyczyną bólu.