Bóle więzadełka między wargą a dziąsłem

Witam Od dwóch dni boli mnie więzadełko między górna wargą a dziąsłem. Najbardziej boli z rana. Co z tym zrobić?

Witam serdecznie,
Wskazana jest tutaj wizyta u stomatologa - ból wędzidełka może być spowodowany przez jego nieprawidłową strukturę, przerost lub inne czynniki drażniące. Warto wykonać zdjęcie RTG, aby zobaczyć, czy przyczyną nie jest stan zapalny.