Bóle wszystkich stawów i nerwica natręctw

Witam mój problem to ból wszystkich stawów chwilami jest nie do wytrzymania i bol kręgosłupa wyniki badań są w normie ob 3 crp ok ACCP ok morfologia też ok kwas moczowy 6. Choruje na nerwicę natręctw ,nadciśnienie,tachykardię,dyskopatite,skoliozę i wrzodzejące zapalenie jelita gróbego. Biorę leki na stałe anafranil,niebilenin,depakine chrono,asamax,PROSIŁBYM A PORADĘ CO TO SIĘ DZIEJE ZEMNĄ

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację.
W internecie znajdzie Pan listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.