Bóle wszystkich stawów przy wykluczeniu RZS

Witam!!! Od półtora roku mam bóle wszystkich stawów, dolegliwości mam wyłączne podczas ruchu, wstaję chodzę - bolą mnie dosłownie wszystkie stawy.Wykluczono reumatoidalne zapalenie stawów, tarczyca w normie ,boreliozy też nie mam.Ciepło trochę łagodzi bóle.Jedyną chorobę ,którą zdiagnozowano u mnie to zespół jelita drażliwego.Mam trochę przyspieszony puls ok.80 ,przy ciśnieniu w normie.Jestem bardzo zmęczona i chciałabym wiedzieć ,jakie badania wykonać.Kobieta 55lat,szczupła i niepaląca.Pozdraw

Małgorzata Panek

Możliwe że cierpi Pani na polimialgię reumatyczną. Jest wiele prawdopodobnych przyczyn bólów stawów. Konieczna jest konsultacja lekarza reumatologa.
Pozdrawiam