Bóle zębów po lewej stronie

mam problem z zebami . Co jakiś czas bolą mnie żeby głownie po lewej stronie górne. Oczywiście byłam u dentysty mam poleczone wszystkie ubytki. a od paru dni boli mnie górna piątka. była ona leczona 2 razy kanałowo. nie wiem co robic.

Witam serdecznie,
Należy przede wszystkim udać się na konsultację do stomatologa i dokładnie zdiagnozować przyczynę bólu. Konieczna będzie tutaj diagnostyka radiologiczna i dokładne badanie kliniczne.
Pamiętajmy, że leczenie kanałowe powinno być wykonywane w koferdamie i pod mikroskopem, ponieważ daje to znacznie większą przewidywalność.
Przyczyna może też znajdować się pomiędzy zębami.