Bóle żołądka a badanie na krew utajoną w kale

Witam. Mam 37 lat tydzień temu zrobiłam badania krwi, morfologie oraz próby wątrobowe i trzustkowe, następnie dostałam skierowanie na krew utajoną w kale i wynik wyszedł dodatni. Z morfologi hematokryt 37,0% norma 37-48.eozynofile 7,7% norma 1,0-6,0 oraz EOZ 0,45tys/ul norma 0,05-0,30. OB-65mm/1h. Amylaza 104,0 IU/I norma 86,0. AIAT 8,7 norma 10,0-31,0. Reszta wyników w normie. Dodam że od tygodnia bardzo mnie boli żołądek i od lat cierpię na zaparcia. Proszę mi napisać co mi może dolegać.

Witam, proponuję wykonać oznaczenie żelaza/ferrytyny, badanie kału na pasożyty, warto pomyśleć też o USG jamy brzusznej. Przedewszystkim jednak proszę udać się do lekarza prowadzącego z wynikami i opowiedzieć o wszystkich objawach.