Bóle żołądka, przeziębiony pęcherz a ciąża

Kochałam się z moim chłopakiem 1Stycznia, roilismy to z zabezpieczeniem,nie skonczył we mnie. Tak samo było 4stycznia, dwurktonie zdarzył mu sie przedwczesny wytrysk gdy lezał na mnie ale zawsze podnosił się zanim Doszło do wytrysku.Okresu dopiero powinnam dostac 21 a w grudniu miałam 24, ale mam mocne bole brzucha/żołądka i albo to przeziebiony pecherz albo po rpostu od tak oddaje często mocz. Boje się, że jestem w ciązy, mimo ze wszyscy mi mówią ze to tylko moje wmówienia ze stresu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisywanej sytuacji jest wątpliwa, ponieważ oba stosunku odbywały się z zabezpieczeniem. Możliwa jest infekcja dróg moczowo-płciowych.