Bóle żuchwy od strony lewego ucha

Witam! Od jakiegoś czasu , miesiąc półtorej miesiąca, bolała mnie żuchwa od strony lewego ucha. Niby było to zapalenie okostnej,wyrwałam zęba ,który to powodował. Nie przeszło , poszła jeszcze raz do stomatologa, wyrwał zęba mądrości całkiem zdrowego. Wyszły węzły chłonne, ból szyj z tyłu, ból ucha i naloty białe na migdałach. Krew niby dobrze wyszła, tak lekarz stwierdził. Ale strasznie to wszystko męczy ,boli, nasila się przy spaniu;/ Zgrubienie pod żuchwą i jakaś kostka wystająca. POMOCY!:(

Lek. dent. MichaĹ WikliĹski

Szanowna Pani

Z takim problemem należy udać się do specjalisty, najlepiej chirurga szczękowego. Diagnostyka zdjęcie RTG panoramiczne - obowiązkowe. Nic tutaj się zdalnie nie poradzi.

Niezbędna jest dokładna diagnostyka RTG. W razie konieczności możemy wykonać tomografię stomatologiczną aby dokładnie zobaczyć wszystkie tkanki w 3D. Konsultacja powinna odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Należy wykonać RTG. W razie pojawiających się wątpliwości należy wykonać tomografię stomatologiczną, aby dokładnie zobaczyć wszystkie tkanki w 3D. Myślę że te badania i konsultacja u specjalisty chirurga stomatologicznego dadzą odpowiedź na nurtujące Panią dolegliwości i zostanie przeprowadzone odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam

Z całą pewnością coś jest nie tak. Bez powodu takie bóle nie występują..
Jednak bez zbadania Pani postawienie diagnozy nie jest możliwe.
Może inny ząb jest przyczyną ? Może to stan zapalny zębodołu po usunięciu zęba ?
Konieczna wizyta u stomatologa !