Boleści po prawej stronie w okolicy nerki

Mam pytanie, od jakiegoś czasu pobolewa mnie po stronie prawej, na wysokości nerki. 6 lat temu miałam zapalenie nerki po stronie prawej i wydaje mi się że to jest nerka. 2 miesiące temu zrobiłam sobie badanie moczu, niby jest wszystko w normie ale niepokoi mnie: Leukocyty 1 --gdzie zakres referencyjny to negatywne, nabłonki płaskie- bardzo liczne gdzie zakres to pojedyncze, Leukocyty - 22 gdzie zakres to 0-5 w 1 moczu, bakterie bardzo liczne i pasma śluzu liczne.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje wykonaie badania USG jamy brzusznej i ponwne badanie moczu a wrazie potrzeby posiew na Poradnie urologiczan wslupsku to bym nieliczyl k-kolejka chyba jest na maj czerwiec, moze zlecic lekarz POZ oczywisie mozna zrobic samemu