Bolesna miesiączka w trakcie 7-dniowej przerwy

Witam. Od 2 lutego zaczelam pierwsza antykoncepcje Microgynon 21,to byl takze moj 7dzien cyklu. Zaczelam w 7 dnii cyklu bo ginekolodzy tak zalecili bo po operacji wyluszczeniu torbieli obustronnych odnowila mi sie torbiel,teraz juz jej nie mam. Jestem w trakcie 7dmio dniowej przerwy,dzis jest 4 dznien,dostalam bardzo bolesna miesiaczke ktora jest bardzo niepokojaca. Krew jest ciemna i tak jakby z czyms takim zoltym lekko gestym,chyba ropa. Nie wiem co mam robic,wizyte u gin mam dopiero w maju.

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą świadczyć o infekcji dróg rodnych. Może być konieczna antybiotykoterapia. Proszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam